Sesja Narzeczeńska

Miłość, Radość i Szaleństwo

Sesja narzeczeńska - słów kilka

Sesja – narzeczeńska, przedmałżeńska czy sesja zaręczynowa, nazw jest kilka, ale wciąż nic nam to nie mówi. Najprostszym wytłumaczeniem byłoby po prostu powiedzenie, że jest to sesja dla ludzi, którzy się jeszcze nie pobrali (dlatego nie można jej nazwać rodzinną). Sesja ta jest częścią całości, jaką jest fotografia ślubna.
No dobrze skoro wytłumaczyliśmy sobie nazwę, to może teraz czas na wytłumaczenie, po co taką sesję sobie zrobić? Odpowiedzi jest wiele i każda z nich ma sens 🙂

Sesja narzeczeńska Tarnobrzeg

Skoro się kochacie

Skoro się kochacie i planujecie ze sobą spędzić resztę życia, to czy nie warto zadbać o pamiątkę z pięknych młodych lat? Zapytajcie rodziców, czy gdyby mogli się cofnąć w czasie, to czy by zrobili sobie taką pamiątkę? Warto zadbać o wspomnienia, dzięki zdjęciom w jednej chwili wracamy do momentu, w którym zostało zrobione zdjęcie. Jest to jeden z wielu kluczowych etapów naszego życia, potem ślub, który też warto mieć na zdjęciach! Ciąże też będzie fajnie wspominać, mówiąc już dużym dzieciom, że na początku byli właśnie w tym brzuszku.  🙂 Po ciąży warto zarejestrować, niewinnego, słodkiego bobasa, a potem jakieś zdjęcia rodzinne i tak dalej… Warto to uwieczniać dla waszych wspomnień, ale także dla wspomnień waszych dzieci, wnuków, bo nie ma nic lepszego niż wziąć wnuka na kolana i powspominać piękne chwile.

Sesja nazeczeńska lekarstwem na stres 😉

A może Wy się stresujecie przed obiektywem, czujecie się nie pewnie i pozowanie to nie wasza bajka? No to znakomicie, bo jednym z celów sesji narzeczeńskiej jest oswojenie się z obiektywem, z fotografem celującym w Was bezustannie aparatem i z samym sobą. Jest to idealna okazja, aby przed ślubem wziąć lekcję pozowania, zachowania się przed obiektywem. Bo w trakcie sesji powiemy Wam czego nie robić, jak się prezentować i zachowywać, dzięki czemu cały stres związany ze zdjęciami odejdzie w dal i w dzień ślubu będziecie naturalni, skupieni tylko na sobie (bez zbędnego zadręczania się w tak ważny dzień – uśmiechnąć się? Nie uśmiechać się… a może zrobię minę luzaka?).

sesja narzeczeńska Tarnobrzeg

Poznamy się wcześniej na sesji narzeczeńskiej

Dzięki tej sesji mamy możliwość się poznania, porozmawiania o sprawach związanych ze ślubem. Podczas sesji będziemy mogli przećwiczyć kilka elementów, na które z reguły nie zwraca się uwagi, a są bardzo istotne. Jak już się poznamy, to w dzień ślubu będziecie nas traktować jak znajomych, a nie jak zleceniodawców. Dzięki temu odchodzi kolejny stres, który mógłby zepsuć kilka ładnych kadrów ślubnych.

sesja narzeczeńska sandomierz

Sesja narzeczeńska to idealny pretekst na randkę

Sesja narzeczeńska to idealny pretekst do zaaranżowania super romantycznej randki, na którą zawsze chcieliście pójść, ale nigdy nie było czasu. Pyszna kawa w ulubionej kawiarni, uroczy piknik na polanie za miastem lub spacer po parku – może to być Wasze miejsce, z którym związane są piękne wspomnienia lub miejsce pierwszej randki. Co byście nie wymyślili na końcu i tak najbardziej liczy się czas spędzony razem, który różnił się zupełnie od codziennego towarzystwa… No i można wykorzystać, przy okazji, próbny makijaż i fryzurę

Sesja narzeczeńska Sandomierz

Jako ślubny dodatek

Sesja narzeczeńska może świetnie posłużyć jako motyw do Waszego ślubu (więcej o ślubie znajdziecie TUTAJ). Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą posłużyć jako bilety “saver the date” albo zaproszenia, mogą być świetną ozdobą sali, księgi gości lub atrakcją podczas wyświetlania slajdów w trakcie wesela. A jakbyście sprezentowali ładnie oprawione zdjęcia z sesji swoim rodzicom w ramach podziękowań, to czy nie byliby bardziej zadowoleni niż po otrzymaniu… bombonierki? Jesteśmy pewni, że zdjęcie przedstawiające Waszą miłość, szczęście, radość bycia razem, jest stokroć cenniejsza dla Waszych rodziców niż najwspanialsza porcelana.

sesja narzeczeńska rzeszów

Sesja narzeczeńska pokazująca Wasze hobby

Pokażcie co w Was siedzi!!! Podczas sesji zaręczynowej możecie pokazać Wasze zainteresowania, hobby, Waszego konika… Pasjonujesz się w pieczeniu babeczek? Zróbmy sesję w kuchni, w której szalejecie z mikserem, a mąka sypie się kilogramami… a może jesteście miłośnikami wspinaczki? Zróbmy więc dynamiczne zdjęcia na jakiejś ściance… a może jesteście spragnieni swoich ciał? Zróbmy sensualną sesję, do której będziecie powracać latami. Pomysłów na sesję narzeczeńską jest nieskończenie wiele i warto nad tym pomyśleć.

sesja narzeczeńska rzeszow

Potem może być za późno

To jedyna taka okazja, aby zrobić sobie pamiątkę, która w 100% jest Wasza!!! Młodość, miłość i szaleństwo, gdzie jeszcze nie mamy na głowie rodziny i obowiązków czy późniejszego “bo to nie wypada”.

Pamiątka na całe życie

Jest to profesjonalna sesja, której owoce będą porozwieszane w Waszym salonie, którymi będziecie się chwalić znajomym, pokazując im album pełen młodzieńczej miłości, który z roku na rok będzie coraz cenniejszy dla Was, a później również dla Waszych dzieci.

Pamiętajcie

Realizujemy indywidualne wymagania każdego klienta. Para młoda może otrzymać wszystko, czego sobie zażyczy, a my z chęcią zrealizujemy najbardziej wymagające zlecenia. Pamiętajcie, że to my pracujemy dla Was.

Rezerwuj już dziś!

  Znajdź Nas w Social-Mediach

  Możecie nas znaleźć również na facebooku [a]zakrzewski oraz [a]wedding to fanpage głównie związane z stroną. Ale Paulina ma jeszcze swój projekt pod tytułem „Czary Mary Pauliny„, a Alek prowadzi „Off-Road Tarnobrzeg” na który również serdecznie zapraszamy.
  Napisaliśmy również kilka słów o nas, więc jeżeli macie ochotę nas bliżej poznać to zapraszamy TU.

  Mamy dla Was garść doatkowych informacji

  Czytaliście już nasze porady ślubne?

  Mamy dla Was kilka, bardzo użytecznych porad ślubnych. Możecie je przeczytać tutaj.

  Jesteście ciekawi jak pracujemy?

  Dla miłośników słowa pisanego, opisałem w kilku zdaniach jak wygląda nasze zlecenie. Można nawet powiedzieć że jest to opis waszego ślubu z naszego punktu widzenia. Kliknijcie tutaj aby to przeczytać.

  Zobaczcie nasze pełne realizacje ślubne