Porady Ślubne

Nie takie oczywiste

Porady Ślubne

Fotografia ślubna Tarnobrzeg

Mamy Dla Was Kilka Ślubnych Wskazówek

Porady ślubne nie wzięły się znikąd. Ślub to niezwykła chwila w życiu każdego człowieka. Dzień wypełniony Waszą miłością, szczęściem Waszych rodziców oraz radość Waszych bliskich. Dzień pełen uczuć i emocji.
Naszym zadaniem jest uwiecznić to wszystko, stworzyć niepowtarzalne kadry wypełnione prawdziwymi, wzruszającymi wspomnieniami. Pragniemy, aby pamiątka tej uroczystości była cudownym wspomnieniem. My to nazywamy “fotografia ślubna pełna emocji”.
Staramy się, aby nasze usługi były najwyższej jakości. Dlatego oferujemy Wam możliwość nabycia swoich zdjęć w różnych formach:
Płyty, które mają spersonalizowany nadruk.
Odbitki w pięknym stylowym pudełku.
Fotoalbum, który jest najbardziej elegancką i trwałą formą prezentacji zdjęć.
Fotoalbum w pudle z pendrivem – to zwieńczenie doskonałości.
Zdajemy sobie sprawę, że ślub to wielkie przedsięwzięcie, dlatego mamy dla Was kilka pomocnych wskazówek, aby nie popaść w depresję lub po prostu nie zwariować 🙂
Okiem fotografa ślubnego, oto najważniejsze porady ślubne według nas.

A więc zaczynamy! Porady ślubne nr. 1.

Miejcie swoje zdanie i organizujcie ślub wg. własnego pomysłu.

Fotografia ślubna Bieszczady

Porady ślubne nr. 2.

Podpisujcie umowy z firmami i nie zapomnijcie sprawdzić ich wiarygodności (REGON). Omijajcie łukiem szarą strefę, mogą przysporzyć wam dużego kłopotu. Nasz REGON znajdziesz na stronie “O Nas”, na której opisujemy co fotografia ślubna dla nas znaczy.

Porady ślubne nr. 3.

Double check – Kilka miesięcy przed ślubem sprawdźcie wszystkich waszych usługodawców, czy terminy się zgadzają, czy np. skład zespołu się nie zmienił itp.

Detale ślubne
Porady ślubne nr. 4.

Pamiętajcie o drobiazgach, które będą później mile wspominane przez gości (np. księga gości, drobne prezenty dla gości, podziękowania z wykorzystaniem zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, galeria waszych fotografii na sali weselnej itp.). Ostatnio bardzo dużą popularnością cieszą się prezentacje zdjęć z sesji narzeczeńskiej (więcej tutaj) wyświetlane na projektorze podczas wesela. To również świetna okazja do zaprezentowania filmu z podziękowaniami dla rodziców, o ile taki planujecie nakręcić.

Porady ślubne nr. 5.

Na wszelki wypadek przygotujcie sobie ładny parasol, zapasowe rajstopy/pończochy, tabletki na ból głowy, bibułki matujące, błyszczyk do ust itp.

fotografia ślubna Podkarpacie

Porady ślubne nr. 6.

Wyśpijcie się przed ślubem i nie biegajcie za głupotami do północy (od tego jest rodzina i przyjaciele – niech się wykażą!). Spuchniętych i zaczerwienionych oczu nie da się zamaskować makijażem.

Porady ślubne nr. 7.

Ryż i płatki – Zorganizujcie dla gości ryż lub (lepiej) płatki róż (bardzo widowiskowe i nie trzeba ich potem wydłubywać z włosów przez resztę wesela), takie płatki można kupić, chociażby na allegro.

Fotograf ślubny Kraków

Porady ślubne nr. 8.

Konfetti cieszy się Coraz większą popularnością przy wyjściu Pary Młodej z kościoła. Najlepiej zakupić kilka sztuk i rozdać gościom. Jednak nie zapomnijcie spytać księdza, czy nie ma nic przeciwko wystrzeleniu ich podczas wyjścia z kościoła.

Porady ślubne nr. 9.

Pióro lub gustowny długopis – do podpisywania dokumentów w kościele/USC (lepiej to wygląda niż podpisanie protokołu jednorazówką z kiosku).

Porady ślubne nr. 10.

Zachowajcie umiar z solarium/słońcem przed ślubem. Czerwone karki i białe ramiączka nie dodają uroku 😉

Porady ślubne nr. 11.

Oszczędzaj się – Umówcie się z kosmetyczką/fryzjerem tuż przed ślubem (np.3h). Jeżeli ceremonia ma się odbyć o 15:00, to nie ma sensu umawiać się z kosmetyczką na 6:00 rano – to będzie długi dzień.

Przygotowania ślubne

Porady ślubne nr. 12.

Pan Młody – Żadnego dłubania przy samochodzie dzień przed ślubem!!!

Porady ślubne nr. 13.

Profesjonaliści – Nie oszczędzajcie przy wyborze profesjonalnego fryzjera i kosmetyczki, make-up i fryzura musi się utrzymać cały dzień.

Fotograf ślubny Kraków

Porady ślubne nr. 14.

Używajcie sprawdzonych wcześniej kosmetyków (lepiej nie dowiedzieć się w ostatniej chwili, że jesteś uczulona na nowy super podkład).

Fotograf ślubny Nowa Dęba

Porady ślubne nr. 15.

Do fryzjera ubierz bluzkę, którą można będzie zdjąć bez uszkodzenia fryzury.

Porady ślubne nr. 16.

Jeżeli to możliwe wybierzcie do przygotowań pokój największy i najjaśniejszy. Jasny, równomiernie oświetlony pokój dla fotografa to marzenie. Dzięki temu fotografia ślubna będzie piękniejsza.

Porady ślubne nr. 17.

Suknię ślubną wyjmij wcześniej z pokrowca i powieś w miejscu dostępnym dla fotografa. Suknia przez kilka godzin na pewno się nie ubrudzi, a wyjęta z foliowego pokrowca nie będzie się elektryzowała.

Fotograf Ślubny Sandomierz
Fotografia Ślubna Sandomierz

Porady ślubne nr. 18.

Zjedzcie coś lekkiego na śniadanie, a w zapasie trzymajcie Snickersa (na wypadek, gdybyście nagle opadli z sił). Do samochodu zabierzcie ze sobą butelkę niegazowanej wody mineralnej. Warto zaczerpnąć łyk wody przed wejściem do kościoła.

Porady ślubne nr. 19.

Detale – Przygotujcie również do sfotografowania: obrączki, spinki, kwiaty, buty itp. Najlepiej aby wszystko było dostępne w jednym miejscu. Fotografia ślubna wówczas przejdzie sprawnie i efektywnie.

Porady ślubne nr. 20.

Przygotowania/błogosławieństwo – Przygotujcie/posprzątajcie tę część domu, w której będzie pracować fotograf (szkoda aby na zdjęciach ślubnych pojawił się zastany bałagan).

Kilka porad ślubnych podczas ceremonii w kościele

Kolejne porady ślubne

Poproście gości, aby weszli do kościoła i usiedli w ławkach przed rozpoczęciem mszy, niech nie zostawiają pierwszych 10 rzędów ławek pustych! W wejściu do kościoła zostajecie tylko Wy i świadkowie – niedobrze wygląda, kiedy goście wchodzą do kościoła wtedy, kiedy Wy idziecie z księdzem do ołtarza. Dzięki temu fotografia ślubna na zdjęciach wyjdzie jak powinna.

Fotograf Podkarpacie
To jest cenna poada

Krzesła świadków – Jeśli macie na to jakikolwiek wpływ postarajcie się, aby krzesła świadków w kościele były ustawione w literę V, a nie bezpośrednio za Waszymi krzesłami. Dużo lepiej to wygląda na zdjęciach oraz umożliwia duże lepsze ujęcia podczas przysięgi. Jeżeli jednak krzesła świadków muszą stać w linii za waszymi, to poinformujcie świadków, aby podczas wstawania (podczas przysięgi) stawali obok krzesła, po zewnętrznej stronie, a nie bezpośrednio za wami. Podczas przysięgi czasami robimy zdjęcia stojąc między świadkami.

Wejście i wyjście powinno być dostojne i odbywać się bez pośpiechu (dzięki temu goście zdążą się nacieszyć Waszym widokiem, a my będziemy mieli sporo czasu na zrobienie Wam zdjęć).

Fotograf Kraków

Nie garbić się – Idąc, patrzcie przed siebie, a nie pod nogi.

Dystans – Jeżeli do ołtarza będziecie szli za księdzem, pozwólcie mu się oddalić od Was na około 2 metry.

Fotograf Krosno

Ojciec prowadzi cię do ołtarza, zatrzymajcie się na chwilę przy ołtarzu. Pozwól tacie, aby Cię ucałował.

Pamiętajcie, kto pyta nie błądzi

Licencja – Fotografia ślubna to przede wszystkim zdjęcia w kościele, należy posiadać odpowiednią licencję wydaną przez Kurię Diecezjalną – księża wymagają tej licencji, dlatego goście z aparatami, mogą zdenerwować księdza, a Was narazić na nieprzyjemną sytuację na ślubie.

Fotografia slubna

Przysięga i zakładanie obrączek to chwile szczególne. Róbcie to powoli i cały czas patrzcie w swoje oczy (nie w oczy księdza lub kościelnego). Uśmiechajcie się do siebie.

Fotograf slub
Bardzo ważne

Podczas zakładania obrączek stójcie zwróceni twarzami do siebie (bokiem do ołtarza, a nie twarzą do ołtarza) – trzymajcie obrączki dwoma palcami, tak aby ich nie zasłaniać. Po przysiędze możecie się pocałować – na oczach zebranych gości (w niektórych parafiach księża sami do tego namawiają, a goście biją brawo nowożeńcom).

Ślubna fotografia

Podczas mszy, siedźcie prosto. To samo tyczy się świadków.

Chóry – Uzgodnijcie z organistą wcześniej, by nie zaryglował się na chórze (lubimy czasem wykonać zdjęcie z góry, szczególnie jeśli kościół jest ładny). To samo dotyczy sytuacji, gdy wynajęta przez was osoba śpiewa lub gra np. na skrzypach Ave Maria podczas mszy.

to pamiątka dla Was

Emocje – Ślub to bardzo wzruszające wydarzenie, ale jednocześnie radosne, więc niech będzie to widoczne. Nie wstydźcie się swoich emocji, śmiechu, płaczu i wzruszeń, to bardzo fotogeniczne chwile (dobry makijaż to wytrzyma). Trzymajcie się za ręce, nie bójcie się okazywać sobie uczucia (księża tu lubią, to w końcu Wasz dzień!). Bądźcie pogodni i naturalni. Zerkajcie na siebie. Fotografia ślubna to emocje!

awedding

Pamiętajcie – nie siedzimy przez całą uroczystość sztywno i wpatrzeni w księdza! Wasze zachowanie, gesty i mimika zostaną na zdjęciach.

awedding

Kilka wskazówek ślubnych, które przydadzą się po kościele

Zdjęcia grupowe

Zdjęcie grupowe – Jeśli chcecie mieć zdjęcie grupowe przed kościołem, poinformujcie mnie o tym wcześniej. Takie zdjęcie należy wykonać jeszcze przed składaniem życzeń. Poproście świadków o pomoc przy zorganizowaniu takiego zdjęcia.

Życzenia

Życzenia – Przy składaniu życzeń postarajcie się stanąć w miejscu w miarę ciekawym i jasnym. W upalne dni niech to będzie miejsce zacienione. Upał nie zmęczy Was wtedy podczas przyjmowania życzeń, które zwykle trwają dłuższą chwilę.

Bez pośpiechu

Poczekajcie na fotografa, zanim wysiądziecie z pojazdu.

Bez ścisku

Powitanie chlebem i solą zaplanujcie w przestronnym miejscu, np. przed wejściem na salę (nie w ciasnym wejściu, gdzie nikt Was nie będzie widział).

azakrzewski
Oficjalne portretówki

Zdjęcia portretowe – Jeśli chcecie zrobić sobie zdjęcia z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem, pamiętajcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zdjęcia z rodziną najlepiej wykonać możliwie najwcześniej, dopóki wszyscy wyglądają świeżo, fryzury się trzymają, a koszule i marynarki nie są wymięte.

Prezencja

Tuż po pierwszym tańcu zaplanujcie taniec z rodzicami. Później też jest czas, ale czas podczas wesela działa na niekorzyść makijażu, fryzury i „samopoczucia 😉

Fotografia ślubna Kolbuszowa
"Ja jestem niefotogeniczna"

Incognito – Jeśli na weselu są osoby, które nie lubią być fotografowane (albo Wy nie chcecie, abyśmy ich fotografowali) powiedzcie nam o tym wcześniej.

Cyk, cyk,cyk... buuum!

Tort – Gdy na salę wjedzie tort weselny, stańcie blisko, przytulcie się, złapcie się za rękę, spójrzcie na siebie, pocałujcie się. Nie stójcie sztywno, wpatrując się w tort jak w bombę, która za chwilę wybuchnie.

Podziękowania rodzicom – Dajcie prezenty razem najpierw jednym, a potem drugim rodzicom, a nie jednocześnie jedno jednym drugie drugim.

Scena – Ustalcie z orkiestrą, jakim dodatkowym oświetleniem dysponują. Im więcej fajnych kolorowych świateł tym lepiej.

Fotografia Kraków

Atrakcje – Jeśli na przyjęciu planujecie jakieś dodatkowe atrakcje (np. sztuczne ognie, pokazy tańca, przemówienie taty, wniesienie płonącej szynki itp.) koniecznie poinformujcie nas o tym.

Porady podczas pleneru Pleneru Ślubnego

Wygląd – Jeśli to możliwe, ponownie zaangażujcie kosmetyczkę i fryzjera.

plener ślubny

Wygodne buty – Weźcie ze sobą wygodne buty, a buty ślubne zabierzcie na zmianę.

plener ślubny Tarnobrzeg

Okulary przeciwsłoneczne – Jeśli świeci mocne słońce, warto zabrać je ze sobą.

Plener ślubny Kraków

Dobry nastrój i motywacja to podstawa!

Plener slubny kraków
Fotograf ślubny Kraków

Zjedzcie coś wcześniej, wypijcie kawkę lub Red Bulla. Dobrze nakręcony fotograf potrafi pracować bez odpoczynku kilka godzin, a w tym czasie Wy opadniecie z sił 😉

Fotografia ślubna Tarnobrzeg

Bądźcie naturalni – Mam świadomość, że większość osób nie była nigdy fotografowana przez zawodowca. Pozowanie może być na początku sesji troszkę krępujące. Wtedy zapomnijcie, że jesteście na sesji i że ktoś Wam robi zdjęcia. Przytulajcie się, śmiejcie, całujcie, szalejcie, po prostu zajmijcie się sami sobą.

Fotograf Ślubny Bieszczady
Fotografia ślubna Tarnobrzeg
Fotograf ślubny Kraków
Fotografia ślubna Stalowa Wola

Fotografia Ślubna - Jak Pracujemy

Fotografia ślubna ale cichaczem 😉 Podczas swojej pracy staramy się być jak najmniej zauważalni, dlatego nie zwracajcie na nas uwagi i nie myślcie bez przerwy o tym, że Was fotografujemy. Nie szukajcie nas wzrokiem, chyba że Was o to dyskretnie poprosimy. Bądźcie naturalni i nie krępujcie się.
Jeśli macie jakieś pytania to TU (FAQ) znajdziecie więcej odpowiedzi ewentualnie po prostu dzwońcie, piszcie do nas i pytajcie. Pomożemy!! A jeżeli chcecie przeczytać kilka zdań więcej na nasz temat to zapraszamy TUTAJ (O NAS).

Zapraszam was również do obejrzenia naszej oferty (OFERTA ŚLUBNA).

Przebieg Ślubu i Wesela

Musicie to przeczytać!

Opisujemy tutaj krok po kroku jak przebiega ślub i wesele – KLIKNIJ TUTAJ aby to przeczytać

Zobaczcie nasze pełne realizacje ślubne​

Sprawdź dostępność terminu

  FAQ

  1

  Czy reportaż fotograficzny może trwać dłużej niż 12 godzin?

  Oczywiście, że może! Jednak uwierzcie mi,  w ciągu 10-12 godzin jesteśmy w stanie zrobić zdjęcia każdej ważnej rzeczy z kilku stron i perspektyw. Jeżeli jednak będziecie potrzebować nas na dłużej, zapraszam do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej ceny. Pomożemy Wam również w zaplanowaniu scenariusza uroczystości tak, aby ograniczyć koszty, jednocześnie nie tracąc pamiątki w postaci zdjęć.

  Kiedy jest realizowana sesja plenerowa?

  Jeżeli sesję plenerową zaplanowaną mamy w dzień ślubu, wówczas sesja odbywa się po ceremonii, zanim rozpocznie się wesele. Sesja w dniu ślubu trwa 15-30 minut, aby nie dać gościom długo czekać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas wesela zrobić również kilka fajnych zdjęć, o ile wesele organizujecie w jakimś fajnym miejscu.
  Jeżeli się stresujecie zdjęciami, polecamy sesję narzeczeńską (więcej tutaj).

  Inaczej ma się sesja plenerowa w innym dniu. Tutaj nie goni nas czas, sesja odbywa się w spokoju ducha i w miejscach, które sobie zaplanujemy.

  Od czego zaczyna się fotografowanie?

  Na pierwszy “strzał” idą detale. Przed ślubem informuję Was, aby w jednym miejscu przygotować obrączki, biżuterie, bukiety, butonierki, suknia ślubna, buty, zaproszenia ślubne… jednym słowem najważniejsze dla was detale. Jest to idealne rozwiązanie, dzięki któremu wszyscy przyzwyczają się do nas i przestają się stresować obecnością fotografów.
  Potem zaczynamy fotografować przygotowania, ale tylko i wyłącznie w momencie, w którym już czujecie się komfortowo.

  Z jakim wyprzedzeniem rezerwować termin?

   

  Jeżeli czytasz to pytanie, to znaczy, że właśnie nadszedł odpowiedni moment na rezerwację 🙂
  A tak poważnie to wszystko zależy od Was, jeżeli pragniecie zarezerwować nasze usługi i nie chcecie, aby ktoś “ukradł” Wam termin to możecie to zrobić nawet 2 lata wcześniej. Jednak takim standardem jest rok do półtora roku przed.

  2

  Czy poddajesz zdjęcia obróbce graficznej?

  Tak! Tak jak dawniej w fotografii analogowej trzeba było poddać film procesowi wywołania, tak i teraz profesjonalny fotograf poddaje zdjęcia podobnym procesom tylko, że w cyfrowej ciemni.

  Co to znaczy, że zdjęcia są obrobione?

  Obrobione, czyli poddane obróbce graficznej. Pod pojęciem obróbki graficznej ukrywa się wiele działań składających się na to, że zdjęcie się podoba. Działania takie jak, selekcja, kadrowanie, prostowanie perspektywy, balans bieli, kontrast, wyostrzenie i wiele innych to są czynności, które każde zdjęcie musi przejść, aby nabrało profesjonalnego wyglądu.

  Czy mogę skomponować swój pakiet ślubny?

  Fotografia ślubna to nasza praca. To my pracujemy dla Was, więc możecie zażądać wszystkiego!!!!

  Czy pracuję sam?

  Jako profesjonaliści zawsze starannie przygotowujemy się do zlecenia i jeżeli zlecenie wymaga od nas podjęcia współpracy np. z wizażystą, fryzjerem czy z kamerzystą, chętnie podejmujemy się takiej współpracy. Jako że reportaż ślubny jest niepowtarzalny i bardzo ważny dla naszych klientów zawsze pracujemy w duecie fotograficznym, aby przedstawić całą dynamikę w sposób, jaki nie dałoby się tego pokazać jednemu fotografowi.

  Czy przyjmuję zlecenia zagraniczne?

  Przez dłuższy czas pracowaliśmy za granicą i nie ma dla nas znaczenia, skąd to zlecenie napłynie, jak i gdzie będzie realizowane.

  Jak długo muszę czekać na zdjęcia ślubne?

  Zdjęcia dostarczam w jeden miesiąc po zrobieniu ostatnich ujęć, jeżeli zostały one zrobione poza sezonem. W sezonie ślubnym ten czas się wydłuża od dwóch do czterech miesięcy.

  Dlaczego czekamy tak długo na zdjęcia ślubne?

  Przypuśćmy, że poświęcimy na jedno zdjęcie dziesięć minut, w którym się zawiera: wgranie zdjęć na komputer, selekcja, obróbka, zaprojektowanie nośnika, tworzenie albumu i dużo więcej. Przy pięciuset zdjęciach ten czas wydłuża się do osiemdziesięciu godzin, a to nam daje dziesięć roboczych dni bez przerwy. Do tego dochodzą realizacje innych zleceń w sezonie oraz czas oczekiwania na usługodawców, od których otrzymujemy, np. foto-albumy. Uwierzcie nam, robimy wszystko, aby Wasz materiał dotarł do Was jak najszybciej, ale nie kosztem jakości.

  Gdzie wykonuję zdjęcia?

  Siedzibę mamy w Tarnobrzegu, jednak nie ograniczam się tylko do tego miejsca i dużo podróżujemy. Tarnobrzeg, Sandomierz, Mielec, Stalowa Wola, Rzeszów, Krosno, Kraków, Warszawa, Tarnów, Lublin, a nawet Gdańsk, Szczecin i Olsztyn. Wszędzie dojedziemy, aby Was poznać i zrealizować dla Was zlecenie fotograficzne.

  Ile zdjęć dostaniemy z ślubu?

  Od 30 do 300, 400, 500 zdjęć (w zależności od pakietu) poddanych autorskiej obróbce w pełnej rozdzielczości w formacie jpg. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, jeżeli chcielibyście więcej zdjęć lub nawet wszystkie.

  Chcielibyśmy zachować prywatność naszych zdjęć – czy jest to możliwe?

   

  Nigdy byście nie trafili do nas, gdyby nie zdjęcia. Zdjęcia to nasze być albo nie być w tak ogromnej konkurencji. Jeśli jednak chcielibyście zachować anonimowość, to wspomnijcie o tym podczas spotkania.

  3

  Jak długo przechowujesz nasze zdjęcia ślubne w archiwum?

  Materiał przechowywany jest przez 6 miesięcy po oddaniu w Wasze ręce. Więc zachęcamy Was do archiwizacji materiału na kilku nośnikach. Skasować zdjęcia z pendrive jest bardzo łatwo więc polecamy nagrania ich na dvd, drugim zapasowym pendrive/dysku i oczywiście na wydrukowanie zdjęć lub zamówienie foto-albumu.

  Jak wygląda podpisanie umowy na zdjęcia ślubne i sesje?

  Po podjęciu przez Was decyzji proszę o podanie danych potrzebnych do skonstruowania umowy. Po tym się spotykamy w celu podpisania umowy i uregulowania płatności (1000 zł zadatku). Jeżeli mieszkacie daleko od nas lub nie macie czasu na spotkanie, wówczas wysyłamy Wam umowę przez e-mail – Wy odsyłacie podpisany skan umowy i dokonujecie płatność przelewem.

  Czy przed podpisaniem umowy musimy zdecydować się na albumy?

  Z doświadczenia wiemy, że klienci są różni i nie można wszystkich mierzyć jedną miarą! Jedni chcą album inni nie, dlatego skonstruowaliśmy naszą ofertę bez albumu, ale z możliwością domówienia go w każdej chwili.
  Aby wybór był prosty oferujemy dwa rodzaje albumów – z miękkimi lub twardymi stronami, których główną zmienną jest wielkość i rodzaj okładki. W przedsięwzięciu, jakim jest ślub, będziecie mieli dużo wyborów i decyzji – my nie chcemy Wam dodawać kolejnych i chcemy, aby już wszystko było proste i bez stresu.
  Decyzję o albumie możecie podjąć zarówno przed, jak i po ślubie. Możecie również domówić album, np. dla rodziców czy dziadków, w każdej chwili dlatego zostawiamy Wam wolną rękę.

  Czy możemy was wcześniej poznać?

  Oczywiście, że tak! Zapraszamy do nas na kawę podczas której pogadamy o nas, o was i o naszej pracy jaką możemy dla was zrobić. Jeżeli jeszcze się wstrzymujecie to zapraszamy do strony “O Nas” na której coś o sobie napisaliśmy. Będzie to idealna dawka wiedzy zanim poznamy się osobiście 🙂

  Wybraliśmy was jako naszych fotografów, co dalej?

  Bardzo nam miło!
  Po podpisaniu umowy pobieramy zadatek w wysokości 1000 zł. Druga rata rozliczenia jest pobierana do dnia waszego ślubu.
  Wszelkie dane dotyczące płatności takie jak numer konta i szczegółowe kwoty są podane w umowie. Po każdej płatności dostajecie od nas potwierdzenie, że wpłata została zaksięgowana przez bank.

  Kilka tygodni przed ślubem poprosimy Was o wysłanie nam harmonogramu dnia. Taki scenariusz jest nam potrzebny, aby w jak najbardziej efektywny sposób wykorzystać czas na Waszym ślubie. Dzięki temu otrzymacie dużo więcej pięknych zdjęć.

  Możecie nas znaleźć również na facebooku [a]zakrzewski oraz [a]wedding to fanpage głównie związane z stroną. Ale Paulina ma jeszcze swój projekt pod tytułem „Czary Mary Pauliny„, a Alek prowadzi „Off-Road Tarnobrzeg” na który również serdecznie zapraszamy.
  Napisaliśmy również kilka słów o nas, więc jeżeli macie ochotę nas bliżej poznać to zapraszamy TU.

  Jesteśmy też na MyWed

  Znajdziecie nas również na największym portalu profesjonalnej fotografii ślubnej azakrzewski.mywed.com