Cześć!!!

Bardzo nam miło, że nas odwiedziliście

Krótko o nas czyli "fotograf i Tarnobrzeg"

On fotograf, miasto to Tarnobrzeg – ona fotograf miasto to Kraków – a poznali się w mieście „czerwonych diabłów”.

Jakiś czas temu połączył nas los i tak do tej pory trwamy razem przy sobie. Okazało się, że nasze charaktery idealnie do siebie pasują i wzajemnie się uzupełniają. Na dodatek pasja do fotografii ugruntowała nasze oczekiwania i zbudowała fundament solidnej konstrukcji, jaką jest nasza firma, siedziba to Tarnobrzeg. Teraz musimy zrobić sobie sesję narzeczeńską aby nie być jak ten szewc bez butów 😉 Więcej o sesjach narzeczeńskich znajdziecie TU!

Paulina

To rodowita Krakowianka, która odnalazła swój kąt w Tarnobrzegu.
Zawsze znajdzie chwile czasu, aby porozmawiać z panią z zieleniaka, przytrzymać drzwi dla pani z wózkiem lub po prostu zapytać sąsiadki jak się pani dzisiaj ma?… lecz niech się mają na baczności wszyscy ci, którzy zajdą jej za skórę!
Fotograficzny talent odziedziczyła w genach po tacie i w naturalny sposób z początku zwykłe zainteresowania przerodziło się w pasje. Szlifowała oko jeszcze za czasów analogowych aparatów i dzięki temu teraz doskonale zwraca uwagę na najdrobniejsze detale.

Alek

To typowy facet, który lubi majsterkować i nie boi się pobrudzić sobie rąk. Samouk, który chcę wszystko zrobić sam lub przynajmniej spróbować. Ciągle uczący się nowych rzeczy, aby móc je wykorzystać w późniejszych działaniach. Głowa pełna pomysłów i projektów do zrealizowania.
Gra na gitarze i fotografia to jego dwie pasje, spośród których jedna stała się źródłem utrzymania. Od wielu lat aparat fotograficzny stał się jego głównym i ulubionym narzędziem, z którym rzadko się rozstaje.

Aleksander Zakrzewski

Jeżeli chcecie poznać nas bliżej, porozmawiać o fotografii o tym, jak pracujemy i co mamy do zaoferowania to zapraszamy was do nas na aromatyczną kawę, przy której miło spędzimy czas. Nie zwlekaj i napisz do nas już dziś!
Zostawimy tutaj również dane naszej firmy aby zaufanie nie malało, bo oszustów dookoła mnogo.
Nazwa: Aleksander Zakrzewski i REGON: 366727856 – To w zupełności powinno Wam wystarczyć aby nas sprawdzić.

Napisz do Nas

  To za mało?

  Mamy dla Was garść doatkowych informacji

  Sesja narzeczeńska - idealny sposób na...

  Dopiero się zaręczyliście i szukacie fotografa? -zajrzyjcie TUTAJ opisujemy co to jest sesja narzeczeńska i dlaczego warto ją zrealizować z nami.

  Czytaliście już nasze porady ślubne?

  Mamy dla Was kilka, bardzo użytecznych porad ślubnych. Możecie je przeczytać tutaj.

  Zobaczcie nasze pełne realizacje ślubne

  Znajdź Nas w Social-mediach

  Możecie nas znaleźć również na facebooku [a]zakrzewski oraz [a]wedding to fanpage głównie związane z stroną. Ale Paulina ma jeszcze swój projekt pod tytułem „Czary Mary Pauliny„, a Alek prowadzi „Off-Road Tarnobrzeg” na który również serdecznie zapraszamy.