Świąteczna sesja

Koniec roku to czas obdarowywania.

Tak, tak, coś pod poduszkę w Mikołajki, a potem jeszcze coś pod choinkę w Święto Bożego Narodzenia. No bo kiedy kogoś obdarować jak nie w Mikołaja lub na Gwiazdkę. Każdy myśli, wytęża umysł nad znalezieniem czegoś wyjątkowego, czegoś nietuzinkowego. I tu przychodzę ja z pomocą 🙂
Najlepszym prezentem będzie świąteczna sesja taka jak ta!! Pomyśl, która babcia i dziadek się nie ucieszy z pięknego zdjęcia swoich ukochanych wnucząt? Wyobraź sobie zdjęcie wydrukowane na płótnie lub wielką odbitkę w pięknej ramie. Nie wspominając już o mini książeczce, którą będą mogli zabierać do znajomych i chwalić się im swoimi pociechami. To najlepszy prezent pod słońcem.
A jeżeli prezent dla wszystkich już masz to teraz zrób prezent dla siebie. Zaproś całą rodzinę i uwiecznij tę chwilę. To niesamowite jak miło ogląda się zdjęcia sprzed lat, dzięki którym powracają tamte chwile, wspomnienia, które tak szybko nam ulatują.

 

I co sądzicie? Prawda, że idealny prezent 🙂

Jak zawszę zapraszam wszystkich do wcześniejszych postów jak i do mojego portfolio. Możesz mnie znaleźć również na facebooku (a.zakrzewskiphotography), na którym często pojawiają się nowości, a przede wszystkim KONKURSY w których możecie wygrać darmową sesję.
A jeżeli ktoś by zapragną pięknych zdjęć już teraz, wystarczy napisać.

Pozdrawiam serdecznie
Aleksander Zakrzewski

Comments are closed.