Częste pytania

Co to znaczy, że zdjęcia są obrobione?

Obrobione czyli poddane obróbce graficznej. Pod pojęciem obróbki graficznej ukrywa się wiele działań składających się na to, że zdjęcie się podoba. Działania takie jak, selekcja, kadrowanie, prostowanie perspektywy, balans bieli, kontrast, wyostrzenie i wiele innych to są czynności które każde zdjęcie musi przejść aby nabrało profesjonalnego wyglądu.

Czy mogę skomponować swój pakiet ślubny?

To ja pracuję dla Ciebie i możesz zażądać wszystkiego!!!!

Czy poddajesz zdjęcia obróbce graficznej?

Tak! Tak jak dawniej w fotografii analogowej trzeba było poddać film procesowi wywołania, tak i teraz profesjonalny fotograf poddaje zdjęcia podobnym procesom tylko, że w cyfrowej ciemni.

Czy pracuję sam?

Jako profesjonalista zawsze starannie przygotowuję się do zlecenia i jeżeli zlecenie wymaga ode mnie podjęcia współpracy np. z wizażystą, fryzjerem czy z drugim fotografem, chętnie podejmuje się takiej współpracy.

Czy przyjmuję zlecenia zagraniczne?

Przez dłuższy czas pracowałem za granicą i nie ma dla mnie znaczenia skąd to zlecenie napłynie jaki i gdzie będzie realizowane.

Dlaczego czekamy tak długo na zdjęcia ślubne?

Przypuśćmy, że poświęcimy na jedno zdjęcie dziesięć minut w których się zawiera: wgranie zdjęć na komputer, selekcja, obróbka, zaprojektowanie nośnika, tworzenie albumu i dużo dużo więcej. Przy pięciuset zdjęciach ten czas wydłuża się do osiemdziesięciu godzin, a to nam daje dziesięć roboczych dni bez przerwy.

Dlaczego zadatek jest obowiązkowy?

Zadatek czyli przedpłata jak i umowa jest zabezpieczeniem obustronnym. Dzięki temu klient uważnie przemyśli ofertę fotografa zanim podejmie nie przemyślaną decyzję rezerwując termin. Fotografa natomiast będzie musiał się wywiązać z podpisanej umowy.

Gdzie można mnie znaleźć

Znaleźć mnie można w wielu miejscach w internecie takich jak:
Fotograf Tarnobrzeg – Maxmodels
Aleksander Zakrzewski – Facebook
Fotografia ślubna – Google plus
Zapraszam również do obejrzenia mojej fotografii ślubnej, fotografii rodzinnej i fotografii reklamowej, komercyjnej.
Gdybyście chcieli coś poczytać mojego wutorstwa zapraszam na mój blog.

 

Najlepszy w Polsce katalog fotografów ślubnych
Zaplanuj ślub i wesele z PlanujemyWesele


Tarnobrzeg, fotograf wesele

Gdzie wykonuję zdjęcia?

Mój atelier znajduje się w Tarnobrzegu jednak nie ograniczam się tylko do tego miejsca i dużo podróżuję. Tarnobrzeg, Sandomierz, Mielec, Stalowa Wola, Rzeszów, Krosno, Kraków, Warszawa, Tarnów, Lublin, a nawet Gdańsk, Szczecin i Olsztyn. Wszędzie chętnie was poznam i nawiąże współpracę.

Ile zdjęć dostaniemy z wesela?

Na ilość otrzymanych zdjęć wpływa kilka czynników taki jak: ilość gości, czas trwania reportażu, itp. Moje minimum to 400 w pełni obrobionych zdjęć w pełnej rozdzielczości w formacie jpg.

Jak długo muszę czekać na zdjęcia ślubne?

Zdjęcia dostarczam w jeden miesiąc po zrobieniu ostatnich ujęć, jeżeli zostały one zrobione poza sezonem. W sezonie ślubnym ten czas się wydłuża od dwóch do czterech miesięcy.

Jaki jest twój styl fotografii ślubnej?

Jako fotograf ślubny pracuję jak szpieg,  jestem bardzo blisko najważniejszych wydarzeń, nie umknie mi żaden detal jestem jak cień, nie zauważony, tak abym nie wpłyną w jakikolwiek sposób na zdarzenie.

Jakie są słowa kluczowe dzięki którym odnajdę tę stronę?

Aleksander Zakrzewski, fotograf Aleksander Zakrzewski, azakrzewski, a zakrzewski, fotograf, fotograf ślubny, fotograf Tarnobrzeg, fotograf Podkarpacie, fotograf Kraków, fotograf Sandomierz, fotograf Rzeszów, fotograf Rzeszow, fotograf Stalowa Wola, fotograf Mielec, fotograf Lublin, fotograf Bieszczady, fotografia ślubna, fotografia ciążowa, fotografia noworodkowa, fotografia dziecięca, fotografia rodzinna, fotografia brzuszkowa, fotografia profesjonalna, fotografia komercyjna, fotografia wnętrz, profesjonalne usługi fotograficzne, modeling, portret, portfolio dla modelek.

Na co zwracam uwagę?

Przez lata pracy z aparatem fotograficznym nauczyłem się zwracać uwagę no podstawowe elementy o których najłatwiej zapomnieć, a które są bardzo istotne. Podstawą dobrego zdjęcia jest ekspozycja, kompozycja, punkt widzenia, równowaga i balans.